HAKKIMIZDA

UZ GRUP
Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Geçmişten günümüze dünyanın en karlı yatırım aracı olan bir sektörde hizmet vermekteyiz. Bizi farklı kılan özelliğimiz; tecrübe ve bilgi birikimimizdir. Verdiğimiz hizmetlerdeki temel ilkemiz dürüstlüğü esas alan, kaliteli hizmetten taviz vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdır. Kurumsal kimliğimizi oluşturan ve ilkelerimizi bütün karların önünde görmemize sebep olan anlayışımız da, bu prensiplerden oluşmaktadır.

Firma olarak konularında uzman ve profesyonel ekibimizle altı ana gruba çözüm ortaklığı yapmaktayız. Bunlar müteahhit firmalar, taşeron firmalar, arsa sahipleri, gayrimenkul sahipleri, gayrimenkul yatırımcıları ve nihai alıcılardır.


  • Müteahhit Firmalara yönelik pazar analizi, arsa temini, proje satışı, harita ve yer tespit hizmetleri, ikinci el takasta ekspertiz hizmetleri, hızlı satış desteği, ve pazarlama planından oluşmaktadır.
  • Taşeron Firmalara, ekspertiz hizmetleri, pazarlama ve satış hizmetleri, barter imkanları, hızlı satış desteğinden oluşmaktadır.
  • Arsa sahiplerine, seçkin müteahhit firmalarla kat karşılığı sözleşme imkanı, sözleşme sürecinden elde edilen gayrimenkullerin yapımına kadar işin takibi, bu gayrimenkullerin satış pazarlama hizmetlerinden oluşmaktadır.
  • Gayrimenkul sahiplerine, ekspertiz ve fiyat analizi, satış, pazarlama ve kiralama hizmetleri, takas imkanları.
  • Yatırımcılar için, talebe yönelik gayrimenkul araştırması, en verimli gayrimenkulün belirlenmesi, alım sürecinin takibi, pazarlama sürecinin takibi ve sonuçlandırılması, portföy yönetimi.
  • Nihai alıcılara, alternatifli gayrimenkul seçenekleri, cazip koşullarda gayrimenkul sahibi olma imkanı, erken alım fırsatları, anlaşmalı finans kurumlarından uygun kredi-mortgage çözümleri sunmaktayız.

Gayrimenkul sektöründe toplam kaliteye odaklanan hizmet anlayışımızla, sunacağımız çözümler ve farklı bakış açıları müşterilerimize yeni ufuklar açmaktadır. Müşterilerimizin kazancı, bizim memnuniyetimizi yansıtmaktadır.


Misyonumuz

Dürüstlük İlkesinden Asla Taviz Vermeden,
İşimizin İnsan İşi Olduğunu Unutmayarak,
Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutmayı Amaçlayıp İstikrarlı Hizmet Vermek

Vizyonumuz

Sektörde Sistemin En Düzgün Şekilde İşleyişine Katkıda Bulunmak Ve
Adımızı En Dürüst Ve En Başarılı Gayrimenkul Danışmanları Listesinin Başına Yazdırmak